HAKKIMIZDA

Kurulduğu günden bu yana güvenli, konforlu, huzur dolu yaşam alanları yaratan, yenilikleriyle geleceğe ışık tutan, yeniliklerin ve kaliteli yaşam alanlarının inşaasında öncü olmayı misyon edinen ALTUN YAPI İNŞAAT, sizleri de yeni projelerini tanıtmak amacıyla şirket merkez ofisinde ağırlamaktan mutluluk duyar…

Firmamızın amacı; en yüksek kalitede hizmeti en kısa sürede teslim etmektir. Çünkü insanımız için artık zaman çok değerlidir. Kurulduğu yıldan bu yana büyümeyi, büyürken piyasada olan itibarını artırmayı, kaliteli, deprem yönetmeliklerine uygun dayanıklı binalar yaparak kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ilke edinmiştir. Kısa geçmişimize rağmen; piyasadaki arz ve talep dengelerini bulunmuş olduğumuz zaman dilimindeki ekonomik sıkıntılar içerisinde güç birliği, dayanışma, görev paylaşımı bilincinde sistematik çalışarak sektörde söz sahibi olmayı başardık ve bu yolda da devam edeceğiz.


Firmamız teknolojinin imkanlarından yararlanarak her geçen gün yenilenen yapı malzemelerini takip edip, her bitirmiş olduğu projenin birbirinden farklı mimarı ve tasarım görünüme sahip olması nedeniyle, bulunduğu bölgenin mimari ortamını göz ardı etmeden bölgede alışıla gelmiş standart projelerin dışına çıkarak isminden söz ettirmeyi başarmıştır. Bilgi birikimini en etkin şekilde kullanan firmamız bu sayede her başlamış olduğu projede deneyimli ekibiyle projelerle birebir ilgilenerek en ufak ayrıntısına kadar arsa sahibi, müşteri ve firmamız menfaatine olan detayları gözden kaçırmamaktadır. Bu menfaatleri göz ardı etmemesinden ötürü bu sektörde sorunsuz, güvenilir, kaliteli hizmet veren saygın bir firma olarak piyasada yerini almıştır.

Altun Yapı İnşaat

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

Şirketimizde uygulanmakta olan inşaat işlemleri için uygulanan kalite yönetim sisteminin yanı sıra, bu kaliteyi sağlayan en önemli unsur olan çalışanlarımızı olumsuz etkileyebilecek iş güvenliği risklerini değerlendirerek iş güvenliğine yönelik gerekli tedbirleri almak ve toplam kalite yolunda faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamızda tüm hammaddenin kaynağı olan doğaya şükranımızın bir göstergesi olarak en az etkileşimi sağlamak en önemli görevimizdir. Bunu başarmaya giden yolun iş sağlığı ve güvenliği konusunda bireysel ve kurumsal gerekli tedbirleri almaktan ve doğal hayatı koruyacak uygun teknolojileri takip etmekten geçtiğini bilerek ama bununla yetinmeyerek iş sağlığı / güvenliği ve çevre konusunda sürekli iyileştirmeler yapmak temel ilkemizdir.

Uygulanan ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sisitemi gerekliliklerini yerine getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek Bu kapsamda ; Yürürlükteki iş sağlığı / güvenliği ve çevre mevzuatının takibi ve uygulanması. Doğal kaynakların korunup hammadde ve enerji kaynaklarının ürün kalitesini etkilemeyecek şekilde tasarruflu kullanılması ve geri dönüşüm amacıyla değerlendirilmesi, Çevre konusunda uygulamaların kamuoyu incelemesine açık tutulması. Çalışanlarımızın iş güvenliği / sağlığı ve çevre konularında sürekli eğitilmeleri ve bu konuda duyarlılık kazandırılmaları.
Taşeronlarımızın çevre ve iş sağlığı / güvenliği konularında sürekli eğitilerek bu konularda duyarlı ve sorumlu kuruluşlar olmalarının teşvik edilmesi firmamızın ana politikasıdır.

KALİTE POLİTİKASI

Toplumsal sorumlulukların bilincinde, ülke mimarisine katkıda bulunarak, güvenli yaşam alanları inşa eden bir şirket olarak aşağıdaki kalite politikasını benimsemiştir.

 • Türkiye'deki yaşam kalitesini yükseltmek,
 • Uluslararası düzeyde hizmet vermek ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak,
 • Her projesinde malzeme, tasarım, işçilik ve hizmet kalitesini en yüksek seviyede tutmak,
 • Deprem yönetmeliğine uygun, ülke mimarisine, ilgili standartlara ve teknik şartnamelere uygun güvenli yaşam alanları yaratmak,
 • Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlarken, satış sonrası konut sahiplerinin ihtiyaç ve isteklerini sağlamak,
 • Konutları istenilen sürede mülk sahiplerine teslim etmek,
 • Tüm projeleri kurumsal kalite yönetimi anlayışıyla sürdürmek,
 • Projelerine enerji katmak ve kalite politikasını sonsuz kılmak için kurum içi eğitim programları uygulamak.
 • ALTUN YAPI İNŞAAT en üst düzeyde kalite politikası sağlarken doğal çevrenin korunmasını da amaç edinmiştir.
 • Proje ve üretim safhasındaki çevre etkilerini en aza indirmek,
 • Çevre üzerinde olumsuz etkilere neden olabilecek faaliyetlerde bulunmamak,
 • Üretim faaliyetlerinde, doğal kaynakların en etkin bir şekilde kullanımını ve tasarrufunu sağlamak,
 • Tüm proje faaliyetlerini çevre kirliliğini önleyecek şekilde uygulamak,
 • Yürürlükte bulunan çevre yasalarına riayet etmek,
 • Gelecek kuşaklara doğal ve yaşanılası alanlar yaratmak.

Altun Yapı İnşaat

DEĞERLERİMİZ

ALTUN YAPI İNŞAAT var olduğu manevi zenginliklerden ilham alarak kurulmuş, hiç durmadan ilk günkü heyecan ile büyümeye devam eden ve her çalışanına sahiplenme duygusu ile bünyesine dahil eden büyük bir ailenin adıdır. Bu ailenin en temel amacı; bu değerleri, altına imza attığımız her işe yansıtmaktır.

 • Altun Yapı İnşaat | Saygı
  SAYGI

  İnsanlığın sahip olması gereken en önemli değerin saygı olduğunu bilinciyle hareket ediyoruz. Bulunduğumuz toplumdaki bireylerin hem fiziksel hem de duygusal kişiliğine saygı gösteren, farklılıklarını hoş gören bir anlayışı benimsiyoruz.

 • Altun Yapı İnşaat | Sorumluluk
  SORUMLULUK

  Toplumumuzun edebi ve ahlaki çizgilerine saygı prensibiyle hareket etmekteyiz. Milli değerlerimize gösterdiğimiz saygı ve sektörde örnek olma sorumluluğumuz ile gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde etkin ve yetkin bir duruş sergilemeyi arzuluyoruz.

 • Altun Yapı İnşaat | Yenilikçilik
  YENİLİKÇİLİK

  Sürekli yenilik ve gelişim için değişimi ön planda tutarak, değer ve prensiplerimizden ödün vermeden değişimi her zaman destekledik ve destekliyoruz. Dahil olduğumuz tüm işlerde onlara katkı sunmayı ve hizmet sunmayı iş modeli olarak benimsiyoruz.

 • Altun Yapı İnşaat | Tarafsızlık
  TARAFSIZLIK

  İşimizin kalitesini olumsuz yönde etkileyebilecek her türlü ticari mali ve diğer iç ve dış baskılardan ve etkilerden uzak durduğumuzu, Yeterlilik, tarafsızlık, çalışmamızla ilgili dürüstlüğe olan güveni azaltacak herhangi bir faaliyette bulunmayacağımızı ve taahhüt ederiz.

ÇEVRE POLİTİKASI

Kuruluşun Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 14001:2004 standartı gereklerine,
Çevre boyutları ile ilgili uyulması zorunlu kabul edilmiş, ulusal-yerel kanun ve yönetmeliklere, müşteri şartnamelerine uygun çalışmayı,
Çevre kirliliğini önlemeyi,
Doğal kaynakları en verimli şekilde kullanmayı,
Sürekli gelişimi ve bu konuda hedefler koymayı,
Çevre politikasını çalışanlarına, tedarikçi ve taşeronlarına iletmeyi,
Proje ve ürerim konusunda uzman ekibi, çözüm ortakları ve taşeronları ile çevre değerlerinin korunmasında dünya standarlarını uygulamak.
Tüm uygulama faaliyetlerini, oluşabilecek çevre kirliliğini önleyecek şekilde planlamak ve bu yönde gerekli kaynakları kullanmak.
Gelecek kuşaklara doğal ve yaşanılası yaşam alanları oluşturmak için etkin bir şekilde çalışmak.
Çevre Politikası olarak benimsemekte ve taahhüt etmektedir.

Altun Yapı İnşaat

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'sqlite3' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: