A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)`

Filename: controllers/Home.php

Line Number: 272

Backtrace:

File: /home/u6865204/kagan.digitalexperiencestudio.com/ozkanoglu/index.php
Line: 315
Function: require_once

A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)`

Filename: controllers/Home.php

Line Number: 272

Backtrace:

File: /home/u6865204/kagan.digitalexperiencestudio.com/ozkanoglu/index.php
Line: 315
Function: require_once

Kurumsal | Özkanoğlu

Hakkımızda

Hakkımızda

Tecrübeye, kalite bilincine, sürekli gelişime, iş ahlakına ve katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir.

1985 yılında kaliteyi ön planda tutarak sağlam yapılar inşa etmek amacıyla bir aile şirketi olarak kurulan Özkanoğlu İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti. 30 yılı aşkın bir süredir faaliyet alanlarında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak emin adımlarla ilerlemektedir. Sadece inşaat ve taahhüt sektörü olarak başlamış olduğu faaliyetlerine, 1996 yılında PVC Alüminyum Kapı Pencere Sistemlerini de dahil ederek, Türkiye’nin önde gelen markalarından olan Adopen Pvc Kapı ve Pencere Sistemlerinin üretici bayisi olarak bölgemizde lider bir firma olmuştur. Kapı ve Pencere Sistemlerinin cam uygulaması Arcam markası altında kendi bünyemizde ısı yalıtımlı nitelikli çift cam olarak üretilmekte, müşteriye zamanında ve kaliteli ürünler sunulmaktadır. Bu gün Arpen, Arcam ve Aryum tescilli markalarıyla son teknolojiyi yakından takip eden, müşterinin talep ve beklentilerini en iyi şekilde yerine getiren, kaliteyi bir anlayış ve yaşam tarzı olarak benimseyen Özkanoğlu İnşaat 30 yılda binlerce müşterisini memnun etmiştir. Ürün ve hizmet kalitesinin, çalışanların kalitesiyle başladığının bilincinde olan Özkanoğlu İnşaat, Kaliteli ve nitelikli insan gücünü bünyesinde bulundurmaya, personelin yetenek ve tecrübesinden azami fayda sağlamaya, dayanışma ve işbirliğinin esas olduğu bir çalışma ortamı oluşturmaya, herkesin bir üyesi olmak istediği örnek bir şirket olmaya azami gayret göstermektedir. İnşaat, Pvc ve Alüminyum Sektöründeki teknolojilerinin kullanımını artırmak için kapsamlı çözümleri benimseyen şirketimiz Güvenilirlik, Yüksek sorumluluk duygusu, Tecrübe, Kalite bilinci, Sürekli gelişim ve iyileştirme, İş ahlakına, Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayabilme ve katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir.

MİSYONUMUZ

İnşaat ve PVC Sektöründe Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacıyla uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmet üretip uygulamalarını gerçekleştirmek.

SEKTÖREL ÇÖZÜM YAKLAŞIMI

Değişimi yönetebilmek, ihtiyaçları karşılayabilmek ve beklentilerin ötesinde çözümler sunabilmek ancak müşteriye yakın olmakla mümkün. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimize, sektöre özgü çözümler sunabilmek için Özkanoğlu İnş.Taah.ve Tic.Ltd.Şti sektörel yapılanma üzerine kurmuştur. Marka bağımsız, anahtar teslimi bilişim çözümleri sunan Özkanoğlu İnş.Taah.ve Tic.Ltd.Şti farklı sektörlerdeki müşterilerine rekabet avantajı, operasyonel verimlilik, etkin iş modelleri ve katma değer sağlamaktadır.

03 / 05 / 1985 yılında kaliteyi ön planda tutarak sağlam yapılar inşa etmek amacıyla bir aile şirketi olarak kurulan Özkanoğlu İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti. 28 yılı aşkın bir süredir faaliyet alanlarında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak emin adımlarla ilerlemektedir.

Sadece inşaat ve taahhüt sektörü olarak başlamış olduğu faaliyetlerine, 1998 yılında PVC ve Alüminyum Kapı Pencere Sistemlerini de dahil ederek, Türkiye’nin önde gelen markalarından olan Adopen Pvc Kapı ve Pencere Sistemleri ile AlbertGenau Cam Balkon sistemlerinin üretici bayisi olarak bölgemizde lider bir firma olmuştur. Kapı ve Pencere Sistemlerinin cam uygulaması Arcam markası altında kendi bünyemizde ısı yalıtımlı çift cam olarak üretilmekte, müşteriye zamanında ve kaliteli ürünler sunulmaktadır.

Bu gün Arpen, Arcam ve Aryum tescilli markalarıyla son teknolojiyi yakından takip eden, müşterinin talep ve beklentilerini en iyi şekilde yerine getiren, kaliteyi bir anlayış ve yaşam tarzı olarak benimseyen Özkanoğlu İnşaat 28 yılda binlerce müşterisini memnun etmiştir.

Ürün ve hizmet kalitesinin, çalışanların kalitesiyle başladığının bilincinde olan Özkanoğlu İnşaat, Kaliteli ve nitelikli insan gücünü bünyesinde bulundurmaya, personelin yetenek ve tecrübesinden azami fayda sağlamaya, dayanışma ve işbirliğinin esas olduğu bir çalışma ortamı oluşturmaya, herkesin bir üyesi olmak istediği örnek bir şirket olmaya azami gayret göstermektedir.

İnşaat ve Pvc Sektöründeki teknolojilerinin kullanımını artırmak için kapsamlı çözümleri benimseyen şirketimiz Güvenilirlik, Yüksek sorumluluk duygusu, Tecrübe, Kalite bilinci, Sürekli gelişim ve iyileştirme, İş ahlakına, Müşteri beklenti ve İhtiyaçlarını karşılayabilme ve katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir.

VİZYONUMUZ

İnşaat ve Pvc Sektöründe, yurtiçinde ve yurtdışında doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, sektöründe lider bir şirket olmak.

Değerlerimiz Türkiye’nin gelişimi ve Avrupa Birliği ile entegrasyonunda önemli rol oynayacak olan teknolojilerinin, iş süreçlerinde etkinliğinin artırılması, yeniden yapılanma ve İnşaat ve Pvc sektöründeki teknolojilerinin kullanımını artırmak için kapsamlı çözümleri benimseyen Özkanoğlu İnş. Taah. ve Tic. Ltd. Şti.: Güvenilirlik, Yüksek sorumluluk duygusu, Tecrübe, Kalite bilinci, Sürekli gelişim ve iyileştirme, İş ahlakına, Müşteri beklenti ve İhtiyaçlarını karşılayabilme ve katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir.

Ekibimize katılmak ister misiniz?

Aşağıdaki soruları cevaplayarak ekibimize katılmak için başvuru yapabilirsiniz.

Özkanoğlu

Kalite Politikası

Kalite Politikası

Ürettiği profillerin kalitesini uluslararası çeşitli ölçüm ve standardizasyon kuruluşlarından aldığı kalite belgeleri ile ispatlamış bir kuruluştur.

Özkanoğlu’nun kalite politikası müşteri memnuniyetine dayanır.

Üretici bayisi olduğumuz Adopen, ürettiği profillerin kalitesini uluslararası çeşitli ölçüm ve standardizasyon kuruluşlarından aldığı kalite belgeleri ile ispatlamış bir kuruluştur.

Adopen’in misyonu, tüketicisini yerli ve yabancı olmak üzere ayırt etmeksizin PVC profil konusunda en kaliteli ürünleri ve hizmeti sunarak, “Dünyanın PVC Profil Üreticisi” olmaktır.

Bu doğrultuda Adopen, profil dendiği zaman akla gelen en ileri teknoloji ile üretilen ürünü ve en nitelikli hizmeti global bir düşünce yapısı içerisinde tüm dünyaya sunmayı amaçlar.

Özkanoğlu İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti. Kapı ve Pencere Sistemleri Adopen’den aldığı güç ve destekle koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, müşteri her daim haklıdır prensibi ile tüm müşterilerine sorunsuz hizmet anlayışıyla 1985′den günümüze çalışmalarına devam etmektedir.